NOWA JAKOŚĆ

Oferujemy najwyższej jakości opał
worki4

EKOGROSZEK

Prowadzimy sprzedaż węgla kamiennego w szerokim sortymencie. Oferujemy ekogroszek Pieklorz, Jaret Plus oraz Retopal. Nasz opał pochodzi wyłącznie z polskich kopalni, a do każdej dostawy załączamy potwierdzający to certyfikat. Sprzedawany przez nas produkt jest w pełni przystosowany do palenia w piecach z podajnikiem ślimakowym.

WĘGIEL

Prowadzimy sprzedaż węgla kamiennego w szerokim sortymencie. Węgiel dostępny w sprzedaży wydobywany jest wyłącznie z polskich kopalni. Dzięki temu decydując się na zakup w naszym składzie mają Państwo gwarancję, iż otrzymają Państwo węgiel, którego wysoka jakość jest potwierdzona certyfikatem. Oferowany przez nas węgiel posiada odpowiednią kaloryczność i wysokie parametry spalania.

INNY OPAŁ

Oferujemy również innego rodzaju materiały opałowe np. miał, koks, pellet drewno. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny.

TYLKO PRZESIEWANY WĘGIEL

Oferujemy wyłącznie przesiewany węgiel, przesiewamy węgiel w siedzibie naszej firmy korzystając z specjalistycznego urządzenia pozwalającego odrzucić zanieczyszczenia z węgla, który oferujemy.

WORKOWANY OPAŁ

Oferujemy workowany węgiel, ekogroszek oraz miał. Workowanie odbywa się w siedzibie naszej firmy z wykorzystaniem specjalistycznego urządzenia do workowania. W ten sposób zapakowany węgiel jest zawsze suchy i łatwy w transporcie oraz użyciu.

DOGODNY TRANSPORT

Oczywiście zapewniamy transport, a w granicach Wrocławia oraz w powiecie średzkim jest on bezpłatny. Posiadamy samochody o ładowności od 3,5 do 26 ton. Jesteśmy więc w stanie przewieźć duże ilości surowca, ale także bez problemu przetransportujemy towar wąskimi osiedlowymi uliczkami i dostarczymy go pod same drzwi. Zadowolenie Klienta jest dla nas najważniejsze.

WOREK-MIAL

KLIENCI KOCHAJĄ NASZ WĘGIEL!

Zamówienia przyjmujemy osobiście, telefonicznie oraz drogą mailową, a forma płatności jest kwestią do uzgodnienia. Już przy ilości powyżej 4 ton Klient może liczyć na rabat. Jeżeli zaś zajdzie potrzeba przetestowania opału, to również chętnie pomożemy, gdyż minimalna wielkość zamówienia to, bagatela, 25kg. A na życzenie, węgiel zapakujemy w szczelne worki foliowe. Zawsze jesteśmy gotowi służyć radą – w branży jesteśmy już blisko 30 lat, więc na węglu znamy się jak mało kto.
 • Łukasz Zbroja

  Węgiel zgodny z opisem, konkurencyjne ceny, szybka dostawa. Polecam!

 • Bartek Bludów

  O firmie dowiedziałem się z polecenia. Istnieją od niedawna. Maja konkurencyjne ceny wiec jestem zadowolony. Polecam.

 • Edyta Duchnicka

  Polecam

 • Daniel Słota

  Jestem bardzo zadowolony z dostarczonego węgla, zamówiłem orzech koksujący, który doradził mi sprzedawca, węgiel bardzo szybko uzyskuje temperaturę i pozostawia mało popiołu. Firma jako jedyna w rejonie posiada przesiewacz dzięki czemu dostałem w 100% orzech bez miału. W innej firmie na dokumencie dostawy zauważyłem zapis "węgiel wg norm może zawiera do 10% miału co kompletnie mnie zaskoczyło. Lokalne składy opału mogą się uczy od firmy twój opał. Polecam!

ZAINTERESOWANY NASZĄ OFERTĄ?

image
http://twoj-opal.pl/wp-content/themes/yunik-installable/
http://twoj-opal.pl/
#EDB44D
style1
scrollauto
Loading posts...
#f0f0f0
on
none
loading
#f0f0f0
Sort Gallery
http://twoj-opal.pl/wp-content/themes/yunik-installable
on
no
yes
off
on
Newsletter Input text
on
off